Firma

O nas

Jesteśmy firmą informatyczną działającą na rynku od 1994 roku. Nasza kadra to wysokokwalifikowani projektanci, analitycy i skuteczny zespół wdrożeniowy. Doświadczenie i wiedza oraz współpraca z konsultantami pozwoliła na opracowanie wielomodułowego zintegrowanego systemu informatycznego PULSAR, który jest naszym podstawowym produktem. Prowadzimy ciągły rozwój systemu, którego kierunki są efektem współpracy z naszymi klientami. Jesteśmy otwarci na wprowadzanie do systemu specyficznych rozwiązań klientów oraz prowadzenie rozwoju zgodne z ich oczekiwaniami.

Głównym profilem naszej działalności jest realizacja projektów informatycznych opartych o wydajny, skalowalny, bezpieczny i niezawodny serwer Relacyjnej Bazy Danych Oracle. Wieloletnia współpraca z ORACLE Polska i  uzyskanie statusu  Oracle Certified Solution Partner jest dowodem jakości naszej firmy i stało się obiektywnym miernikiem naszego potencjału.

System PULSAR dedykowany jest dla średnich i dużych firm. Konfiguracja systemu oraz wdrożenie poszczególnych elementów wraz z proponowanymi rozwiązaniami jest wynikiem współpracy z klientami podczas analizy wstępnej, analizy wdrożeniowej i analizy konfiguracyjnej. Bardzo ważnym modułem systemu jest moduł produkcyjny, którego konfiguracja jest uzależniona od specyficznych potrzeb klientów w zakresie planowania długoterminowego i operacyjnego, kalkulatorów materiałowych, rejestracji procesów produkcyjnych, ewidencji kosztów rzeczywistych.

Dużą uwagę przywiązujemy do opieki nad naszymi Klientami zarówno w czasie jak i po wdrożeniu aplikacji. Zapewniamy szeroki wachlarz usług dotyczących asysty technicznej i konserwacji nad wdrożonym przez nas oprogramowaniem.

Jesteśmy również otwarci na wszelkiego typu uwagi naszych Klientów dotyczące funkcjonalności i ergonomiczności dostarczanych przez nas produktów, a także na te ich wymagania, które wynikają ze specyfiki ich struktury organizacyjnej, czy też segmentu rynku w którym się poruszają.